Ласкаво просимо

Кінний клуб Олімп

Ви втомилися від повсякденності? Від сірих буднів, постійного стовпотворення людей, шуму доріг, однакового круговороту життя?! І ви хочете відпочити плюс із користю для здоров'я! Тоді Ви рухаєтеся у правильному напрямку і ми раді вітати Вас на нашій стайні

mouse with scroll wheel
Card 1

Кінні прогулянки

Прогулянки на конях проходять у лісо – парковій зоні у супроводі інструктора. Наші конячки подарують Вам море емоції, вражень, яскравих фото та звичайно заряд бадьорості та енергії. Для маленьких вершників у нашому кінному клубі є поні.

Навчання

Ви мріяли самостійно проїхатись на коні? Щоб вашого коня не вели мотузку? Тоді вам потрібні уроки верхової їзди. Досвідчений інструктор навчить впевнено сидіти у сідлі, самостійно керувати, зрозуміти коня. Через пару уроків Ви оволодієте навичками верхової їзди.

Card 1
Card 1

Замовлення

Вам потрібні чудові фото? Коні або маленькі поні будуть найкращим доповненням до Вашої фотосесії. У Вас незабаром дитяче свято і Ви не знаєте як провести час весело та із захопленням? Замовте у нас поні. Маленький пухнастий друг принесе лише позитивні емоції у всіх гостей.

Separator

Уроки верхової їзди

У нас не просто індивідуальні заняття, у нас справді індивідуальний підхід. Ми посадимо в сідло всіх охочих, дбайливо ставимося до тих, хто в перші сів у сідло, постараємося, щоб охочі покататися та відпочити добре провели час. Ви також навчитеся самостійно керувати конем.

Ви любите коней і хочете навчитися їздити верхи? Ви вже впевнено тримаєтеся в сідлі і прагнете зміцнити свої навички, здобути уроки майстерності у професіоналів? Ви - досвідчений наїзник і поставили за мету досягти вершин у видовищному кінному спорті? Всі Ваші плани та бажання можуть стати реальністю, якщо Ви прийдете до кінного клубу «ОЛІМП»! Ви будете здивовані, що навчитися верховій їзді можна в будь-якому віці. Приходьте на заняття всією сім'єю, ми навчаємо і дорослих, дітей! До Ваших послуг – професійні тренери, за плечима яких – багаторічний досвід у кінному спорті. Випещені породисті коні, з якими буде цікаво і новачкам, і впевненим наїзникам, чекають на Вас! Інструктори щедро поділяться з Вами своїми знаннями та вміннями в управлінні цими чудовими тваринами. Уроки верхової їзди у професіоналів проходять максимально ефективно та дають швидкий результат. Ви зможете навчитися впевнено, правильно і безпечно триматися в сідлі, освоїте різні техніки верхової їзди, відчуєте свою силу та спритність, отримаєте радість від спілкування з благородною та доброю твариною і назавжди її полюбите. Як герой пригодницького фільму, Ви станете блискучим вершником, наче народилися у сідлі.

Separator

Замовлення на торжество

Доставка коней на свято-легкий та доступний спосіб організувати урочистість

Доставка коней на Ваше свято-ідея, яка може стати родзинкою сценарію свята будь-якого рівня. Доповніть Ваше свято катанням на наших конях чи поні, і воно перетвориться на оригінальний та урочистий захід, який оцінять Ваші гості. І на це є такі причини. Коні - це символ краси, гармонії та статусності Гості Вашого свята будуть у захваті. Навряд чи хтось упустить можливість покататися на коні або сфотографуватися з нею У Вас будуть красиві та цікаві фото. Ви та Ваші гості поповніть фотоальбом новими, яскравими та цікавими фотографіями Спілкування на святі з кіньми та катання на них нікого не залишить байдужим Таким чином, коні на святі забезпечать гарний та емоційний фон, який подарує позитивні емоції та гарний настрій Вам та Вашим гостям. Це, безперечно, запорука успішної урочистості. Телефонуйте, будь ласка, щоб уточнити питання та замовити доставку коней на своє свято.

Separator

Прайс лист

Обмеження для вершника
 • Вага вершника не повинна перевищувати 100 кг.
 • Вершник не повинен бути в алкогольному чи наркотичному стані
Прогулянки на конях
Запис на прогулянку попередній! Не пізніше ніж за добу до бажаної дати
 • 800 грн. / 60 хв. (крокова)
 • 900 грн. / 60 хв. (Крок, рись)
 • 1000 грн. / 60 хв. (Крок, рись, галоп)
Прогулянки на поні
Запис на прогулянку попередній! Не пізніше ніж за добу до бажаної дати
 • 800 грн. / 60 хв.
 • 400 грн. / 30 хв.
Замовлення на торжество
Запис на прогулянку попередній! Не пізніше ніж за добу до бажаної дати
 • 1000 грн/година + доставка
Абонемент
Термін дії 5 тижнів. Дозволено купувати один абонемент для двох людей.
  Будні дні
 • 4 заняття/Прогулянки/По 45 хв – 1200 грн.
 • 8 заняття/Прогулянки/По 45 хв - 2200 грн.
 • 12 заняття/Прогулянки/По 45 хв - 3000 грн.

 • Вихідні дні
 • 4 заняття/Прогулянки/По 45 хв - 1400 грн.
 • 8 заняття/Прогулянки/По 45 хв - 2700 грн.
 • 12 заняття/Прогулянки/По 45 хв - 3600 грн.
Подарунковий сертифікат
Термін дії сертифіката 6 місяців
 • Прогулянка для одного - 600 грн/година
 • Прогулянка для двох - 850 грн/година
Урок верхової їзди
 • 800 грн/45 хв.